סגל אקדמי

אוסדצ'י ריטה

Margarita Osadchy

תחומי עניין : ראייה ממוחשבת, למידה ממוכנת

טלפון: 04-8288444

דוא"ל: rita@cs.haifa.ac.il

חדר: 410

קישור לאתר אישי

אור מאיר

 or meir

תחומי עניין : תיאוריה של מדעי המחשב, סיבוכיות חישובית

טלפון: 04 - 8280785

דוא"ל: ormeir@cs.haifa.ac.il

חדר: 412ג'

קישור לאתר אישי

בן-אשר יוסי

y1

תחומי עניין : חישוב מקבילי, מערכות הפעלה, מהדרים

טלפון: 04 - 8240338

דוא"ל: yosi@cs.haifa.ac.il

חדר: 513

קישור לאתר אישי

גולומביק מרטין

תחומי עניין : אלגוריתמים בגרפים, בינה מלאכותית

טלפון: 04 - 8240259

דוא"ל: golumbic@cs.haifa.ac.il

חדר: 402

קישור לאתר אישי

גורדון דן

תחומי עניין : חישוב מדעי

טלפון: 04 - 8240159

דוא"ל: gordon@cs.haifa.ac.il

חדר: 510

קישור לאתר אישי

דונקלמן אור

תחומי עניין : קריפטוגרפיה וקריפטאנליזה, אבטחת מחשבים ופרטיות

טלפון: 04 - 8288447

דוא"ל: orrd@cs.haifa.ac.il

חדר: 408

קישור לאתר אישי

הל-אור חגית

Hagit Hel-Or

תחומי עניין : ראיה ממוחשבת

טלפון: 04 - 8249731

דוא"ל: hagit@cs.haifa.ac.il

חדר: 415

קישור לאתר אישי

וימן אורן

Oren Weimann

תחומי עניין : אלגוריתמים, מבני נתונים

טלפון: 04 - 8240165

דוא"ל: oren@cs.haifa.ac.il

חדר: 412א

קישור לאתר אישי

וינשטיין אלק

Alek Weinstein

תחומי עניין : אלגוריתמים, סיבוכיות

טלפון: 04 - 8249727

דוא"ל: alek@cs.haifa.ac.il

חדר: 511

קישור לאתר אישי

וינטנר שולי

תחומי עניין : בלשנות חישובית

טלפון: 04-8288180

דוא"ל: shuly@cs.haifa.ac.il

חדר: 403

קישור לאתר אישי

לנדאו מנחם גד

gl

תחומי עניין : אלגוריתמים, ביולוגיה חישובית

טלפון: 04-8240103

דוא"ל: landau@cs.haifa.ac.il

חדר: 512

קישור לאתר אישי

מנביץ לרי

Larry Manevitz

תחומי עניין : בינה מלאכותית, רשתות נוירונים

טלפון: 04-8240420

דוא"ל: manevitz@cs.haifa.ac.il

חדר: 516

קישור לאתר אישי

נוימן אילן

Ilan Newman

תחומי עניין : אלגוריתמים, סיבוכיות

טלפון: 04-8249729

דוא"ל: ilan@cs.haifa.ac.il

חדר: 515

קישור לאתר אישי

פלדמן דן

feldman

תחומי עניין : רובוטיקה וביג דאטה

טלפון:   04-8280786

דוא"לdannyf.post@gmail.com

חדר:  413

קישור לאתר אישי

קולודני רחל

תחומי עניין : ביולוגיה חישובית

טלפון: 04-8240158

דוא"ל: trachel@cs.haifa.ac.il

חדר: 416

קישור לאתר אישי

קרן דניאל

Daniel Keren

תחומי עניין : זיהוי תבניות הסתברותי, ניטור במערכות מבוזרות ודינמיות

טלפון: 04-8249730

דוא"ל: dkeren@cs.haifa.ac.il

חדר: 411

קישור לאתר אישי

רבינוביץ יורי

Yuri1

תחומי עניין : אלגוריתמים, מתמטיקה דיסקרטיתת סיבוכיות חישובים

טלפון: 04-8249902

דוא"ל: yuri@cs.haifa.ac.il

חדר: 514

קישור לאתר אישי

שאלתיאל רונן

Ronen Shaltiel

תחומי עניין : תאוריה של מדעי המחשב, סיבוכיות חקר של רנדומיות כמשאב בחישוב

טלפון: 04-8249952

דוא"ל: ronen@cs.haifa.ac.il

חדר: 414

קישור לאתר אישי

נגה רון-צבי

  תחומי עניין : אלגוריתמים, סיבוכיות חישובית, תורת הצפינה

דוא"ל: noga@cs.haifa.ac.il

חדר: 412ב

קישור לאתר אישי